3 důvody, proč s námi

Klient až na prvním místě

Pracujeme vždy s důrazem na individuální potřeby klienta. Každý klient i nemovitost vyžadují specifický přístup. Druh inzerce i zacílení propagace vybíráme vždy každé zakázce na míru. Používáme pokročilé marketingové nástroje jako jsou videoprohlídky, profesionální fotografové, 3D plánky a vizualizace a mnoho dalších. Jen tak lze dosáhnout požadovaných výsledků. Samozřejmostí je úschova kupních cen v prověřených advokátních kancelářích či bankách, která dává našim klientům jistotu, že s jejich penězi bude vždy nakládáno v souladu s uzavřenými dohodami a budou tak v bezpečí.

Nejsme v tom sami

Členství v Hospodářské komoře České republiky a v Realitním vzdělávacím institutu zaručuje maximální odbornost a profesionalitu našich realitních makléřů. Poskytujeme komplexní služby na jednom místě, samozřejmostí je poskytování finančních služeb, vyřízení PENB, inspekce nemovitosti před její koupí a další, vždy ve spolupráci s profesionály v oboru.

Desítky let zkušeností

Nejsme jen další nová realitní kancelář na trhu, o které za pár let neuslyšíte. O nás jste totiž v různých regionech již měli možnost slyšet. Jsme tým na trhu dlouhodobě působících a lety zkušeností prověřených obchodníků s nemovitostmi, kteří našli společnou cestu pod záštitou společnosti Jaroš & Partners. Za námi stojí kvalitní výsledky a spousta kladných referencí. Společnost Jaroš & Partners byla založena na pevných základech lidmi, kteří realitám opravdu rozumí a kteří mají společný pohled na realitní trh. Nejsme nadnárodní korporace, ani franchisingová společnost. Budujeme svou vlastní značku a svým osobitým přístupem děláme reality jinak. I Vy se o tom můžete přesvědčit.