• Nemovitosti
  • Náš tým
  • Služby
  • Kariéra
  • CHCI PRODAT NEMOVITOST
  • Chci prodat nemovitost
  • Chci ocenit nemovitost
  • Kontakty

+420 731 61 61 55

 
Příprava tisku

zpět tisk

Jaroš & Partners

Jaroš Real Estate s.r.o.
Rejskova 2168/12
Praha 2, 120 00 Vinohrady
www.jaros-partners.cz


Prodej bytu 2+1

Zakázku vyřizuje

Robert Vojtíšek

Robert Vojtíšek

+420 734 222 977

rvojtisek@jaros-partners.cz


Prodej bytu 2+1


1 115 000 Kč včetně provize

Lokalita: Libouchec

Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku o velikosti 2+1. Byt s celkovou podlahovou plochou 80,4 m2 se nachází v obci Libouchec, okres Ústí nad Labem. Samotný byt je umístěn v prvním patře dvoupodlažního cihlového domu, který má celkem pět bytových jednotek, Jedná se o byt určený k celkové rekonstrukci. Dispozice bytu: tři samostatné místnosti s možností vybudování nového sociálního zařízení v bytě, napojením na stávající odpad v domě. V bytě je zavedena nová elektřina a jsou zde plastová okna. Podlahy jsou kryté OSB deskami. Vytápění bytu je možné řešit elektrokotlem nebo plynovým vytápěním. Ohřev vody je el. boilerem. K bytu náleží sklep. V..


Číslo zakázky: 01978

Město: Libouchec

Kategorie: Byty

Sklep: ano

Topení: Lokální elektrické

Voda: Dálkový vodovod

Podkategorie: 2+1

Stav objektu: Dobrý

Stavba: Smíšená

Vlastnictví: Osobní

Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Podlaží: 2


Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1
Prodej bytu 2+1

Prodej bytu 2+1

Prodáno

Prodej

+ 5 dalších
fotografií
Prodej bytu 2+1

Stav prodeje:
Prodáno

Kategorie:
2+1

Lokalita:
Zobrazit na mapě

Cena: 1 115 000 Kč

včetně provize

Poptat nemovitost

Popis


Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku o velikosti 2+1. Byt s celkovou podlahovou plochou 80,4 m2 se nachází v obci Libouchec, okres Ústí nad Labem. Samotný byt je umístěn v prvním patře dvoupodlažního cihlového domu, který má celkem pět bytových j.. Číst více
Nabízíme Vám ke koupi bytovou jednotku o velikosti 2+1. Byt s celkovou podlahovou plochou 80,4 m2 se nachází v obci Libouchec, okres Ústí nad Labem. Samotný byt je umístěn v prvním patře dvoupodlažního cihlového domu, který má celkem pět bytových jednotek, Jedná se o byt určený k celkové rekonstrukci. Dispozice bytu: tři samostatné místnosti s možností vybudování nového sociálního zařízení v bytě, napojením na stávající odpad v domě. V bytě je zavedena nová elektřina a jsou zde plastová okna. Podlahy jsou kryté OSB deskami. Vytápění bytu je možné řešit elektrokotlem nebo plynovým vytápěním. Ohřev vody je el. boilerem. K bytu náleží sklep. Vedle domu je k dispozici zatravněná zahrada v majetku obce Libouchec, která je pronajímaná za poplatek cca 500Kč / rok. V obci je základní škola a mateřská škola. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště a další sportoviště. V obci je ordinace praktického lékaře a jeden zubař. V okolí můžete navštívit nejen nedaleké město Ústí nad Labem, ale i Děčín, Tiské stěny nebo rozhlednu Děč. Sněžník. Parkování je možné před domem.

Podrobnosti


Město: Libouchec

Typ: Prodej

Kategorie: Byty

Sklep: ano

Topení: Lokální elektrické

Stavba: Smíšená

Podlaží: 2

Číslo zakázky: 01978

Elektřina: 230V

Odpad: Septik

Voda: Dálkový vodovod

Stav objektu: Dobrý

Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná

Mapa

Lokalita:
Libouchec

Kategorie:
2+1

Užitná plocha:
80 m2

Typ:
Byty

Cena: 1 115 000 Kč

včetně provize

Poptat nemovitost

Hypoteční kalkulačka


Svou hypotéku si právě počítají 3 zájemci

Měsíční splátka

13 273 Kč

Při úroku 4,39% p.a.

Mám zájem o hypotéku

Mám zájem o hypotéku

Zpět na kalkulačku

Zpět na kalkulačku

Robert Vojtíšek

+420 734 222 977

rvojtisek@jaros-partners.cz

Tisková verze

Sdílet na Facebook

Chci si sjednat s makléřem
prohlídku





* Položky označené tímto symbolem jsou povinné


Mapa

 
 

Hlavní partneři

EKRK
HKČR
RVI
Sreality.cz
IDnes.cz
ČeskéReality.cz
realityčechy

 

GDPR | Oznámení | Nabídka odměn | Pravidla soutěží  

+420 731 61 61 55

/jarospartners