• Nemovitosti
  • Náš tým
  • Služby
  • Kariéra
  • CHCI PRODAT NEMOVITOST
  • Chci prodat nemovitost
  • Chci ocenit nemovitost
  • Kontakty

+420 731 61 61 55

 
Příprava tisku

zpět tisk

Jaroš & Partners

Jaroš Real Estate s.r.o.
Rejskova 2168/12
Praha 2, 120 00 Vinohrady
www.jaros-partners.cz


Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť

Zakázku vyřizuje

Jitka Kyselová

Jitka Kyselová

+420 777 231 366

jkyselova@jaros-partners.cz


Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť


3 000 000 Kč včetně provize

Lokalita: Tři Sekery

Nabízíme na prodej rekreační chatu o zast. ploše 47 m2 s pozemkem 452 m2 v žádané rekreační oblasti obec Tři Sekery, místní část Chodovská Huť. Dvoupodlažní chata je celá zateplena minerální vatou tl. 10 cm a poté obložena dřevem, v hlavních obytných prostorách jsou nová plastová okna, obývací pokoj byl zvětšen o zasklenou terasu orientovanou na východní stranu. Chata nabízí malou kuchyňku s kamny na vytápění, dřezem, přívodem plynu z plynové bomby na případný sporák, proti kuchyňce přes chodbu je pak koupelna s vanou, umyvadlem, WC vč. nového el. bojleru na ohřev vody. Z chodby se dál vchází do ústřední obytné místnosti s krbem, která ply..


Číslo zakázky: 03273

Město: Tři Sekery

Kategorie: Domy

Topení: Lokální tuhá paliva

Voda: Studna

Podkategorie: Chata

Stav objektu: Dobrý

Stavba: Cihlová


Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť
Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť
Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť
Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť

Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť

Volné

Prodej

+ 19 dalších
fotografií
Prodej chaty v obci Tři Sekery, Chodovská Huť

Stav prodeje:
volné

Kategorie:
Chata

Lokalita:
Zobrazit na mapě

Cena: 3 000 000 Kč

včetně provize

Poptat nemovitost

Popis


Nabízíme na prodej rekreační chatu o zast. ploše 47 m2 s pozemkem 452 m2 v žádané rekreační oblasti obec Tři Sekery, místní část Chodovská Huť. Dvoupodlažní chata je celá zateplena minerální vatou tl. 10 cm a poté obložena dřevem, v hlavních obytný.. Číst více
Nabízíme na prodej rekreační chatu o zast. ploše 47 m2 s pozemkem 452 m2 v žádané rekreační oblasti obec Tři Sekery, místní část Chodovská Huť. Dvoupodlažní chata je celá zateplena minerální vatou tl. 10 cm a poté obložena dřevem, v hlavních obytných prostorách jsou nová plastová okna, obývací pokoj byl zvětšen o zasklenou terasu orientovanou na východní stranu. Chata nabízí malou kuchyňku s kamny na vytápění, dřezem, přívodem plynu z plynové bomby na případný sporák, proti kuchyňce přes chodbu je pak koupelna s vanou, umyvadlem, WC vč. nového el. bojleru na ohřev vody. Z chodby se dál vchází do ústřední obytné místnosti s krbem, která plynule přechází v prosklenou verandu skýtající příjemný pohled na pozemek před chatou. Z této místnosti vede schodiště do horního patra, kde jsou dvě malé ložnice a šatnička. Na okraji pozemku je přivedena voda z obecního řádu, voda byla přivdena do studny v blízkosti chaty. na pozemkku se dále nachází velká kůlna a další úložné prostory na dřevo. Chata potřebuje některé technické úpravy, aby mohla sloužit jak k plnohodnotné rekreaci, tak i k trvalému bydlení. Je potřeba obnovit napojení objektu na elektřinu, v návaznosti na elektřinu je pak možno zprovoznit čerpadlo ve studni zásobující celý objekt vodou či jako 2. varianta napojit potrubí obecního vodovou vyvedené již na pozemek, upravit a rozšířit vjezdovou bránu a zpevnit povrch u septiku, který se nachází z boku chaty. Chata je dle LV definována jako stavba pro rodinnou rekreaci, a proto může být využita i k trvalému bydlení vč. čerpání hypotéky na její koupi. Pro svých více jak 1 000 stálých obyvatel nabízí obec prodejnu potravin a smíšeného zboží, mateřskou i základní školu, obecní úřad, poštu, hospůdku „ U Růženky“, dětské i fotbalové hřiště, jsou zde 2 pobočky bank, hasičská zbrojnice. Bonusem pak kromě krásné přírody a čistého vzduchu může být blízkost Mariánských Lázní vzdálených pouhých 10 km.

Podrobnosti


Město: Tři Sekery

Typ: Prodej

Kategorie: Domy

Topení: Lokální tuhá paliva

Stavba: Cihlová

Číslo zakázky: 03273

Elektřina: 230V

Odpad: Septik

Voda: Studna

Stav objektu: Dobrý

Mapa

Lokalita:
Tři Sekery

Kategorie:
Chata

Užitná plocha:
47 m2

Typ:
Domy

Cena: 3 000 000 Kč

včetně provize

Poptat nemovitost

Hypoteční kalkulačka


Svou hypotéku si právě počítají 3 zájemci

Měsíční splátka

13 273 Kč

Při úroku 4,89% p.a.

Mám zájem o hypotéku

Mám zájem o hypotéku

Zpět na kalkulačku

Zpět na kalkulačku

Jitka Kyselová

+420 777 231 366

jkyselova@jaros-partners.cz

Tisková verze

Sdílet na Facebook

Chci si sjednat s makléřem
prohlídku





* Položky označené tímto symbolem jsou povinné


Mapa

 
 

Hlavní partneři

EKRK
HKČR
RVI
Sreality.cz
IDnes.cz
ČeskéReality.cz
realityčechy

 

GDPR | Oznámení | Nabídka odměn | Pravidla soutěží  

+420 731 61 61 55

/jarospartners